Ürün Alışveriş Aşamaları

Sipariş İçin Üyelik Gerekli Midir?

Ürünlerimizi  satın almak için internet sayfamıza üye olup kayıt olma işleminizi tamamladıktan sonra almayı düşündüğünüz ürünü alışveriş sepetinize ekleyerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik adımını İsim Soy isim, E-posta ve Parola bilgilerinizi yazarak kısa bir zaman zarfında oluşturabilirsiniz. Bu soruların cevabı aşağıda verilen maddelerde belirtilmiştir.


1.  Sitemize üye olmadan da ürünlerimizi satın alabilirsiniz. -Üye olabilmek için “ÜYE OLUN” veya “Yeni Üyelik İçin Tıklayın” linklerini kullanabilirsiniz.

2. Satın almayı düşündüğünüz ürünleri adet sayısına karar verdikten sonra “Sepete Ekle” linkine tıklayarak alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, kullanıcının ürünü daha kolay satın alabilmesinde, karışıklık olmaması konusunda yardımcı olarak kolaylık sağlamasıdır.

3. Alışveriş Sepetinizde ürünle alakalı ürünün ücreti ve diğer başka bilgilere de ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda, ürünlerin adetlerinde değişiklik yapabilir, sepetiniz den o ürünü çıkarabilirsiniz. Ürün ücretleri ve tutar bilgilerine Katkı Değer Vergisi (KDV) dahildir.

Verification: 210d02c64d0d1f35