Hakkımızda

Biz Kimiz?

1998 Yılından bu yana "Gümüş ve altın suyu üretimini yapmaktayız ve halen  bu işi yürütmekteyiz" 22 yıllık süreçte Türkiye’ye, gümüş suyu ve altın suyu etmenlerinin üretimini yapan en büyük firmalarından biri olmayı başardık. Nano Silver Gold markası olarak insanların daha rahat ve temiz bir şekilde yaşamlarını sürdürmesini istedik. Günümüz şartlarında bulunan çeşitli bakteriler, enfeksiyon ve en önemliside COVID-19 virüsüne karşı oldukça etkili temiz ve hijyenik olmanızı sağlamaktadır. İnsanların sağlığını bitkisel ve doğal yollarla daha iyiye götürmesinde yardımcı olacak ürünleri profesyonel ekibimiz ile incelemekteyiz. Kolloidal gümüş suyu ve kolloidal altın suyu'nu Konya'nın Ereğli ilçesin de satışını ve imalatını yapmaktayız. İnsanların çeşitli rahatsızlıkları nedeniyle bu şifalı ürünü titizlik ve özenle üretmekteyiz. Gümüş suyu faydaları, gümüş suyu nasıl üretilir, altın suyu kullanım şekli, altın suyu fiyatları, kolloidal altın suyu neye iyi gelir? sorularının cevabının bir kısmı aşağıda diğer bir kısmı ise "Blog&Haberler" seçeneğinde belirtilmiştir. Kolloidal Gümüş Suyu ve Kolloidal Altın Suyu hakkında daha detaylı bilgi ve işlemler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizden anlık haberdar olmak için sayfamıza üye olarak veya sosyal medya hesaplarımızı takip ederek de bildirimler alabilirsiniz.

 

Gümüş Suyu Nedir?

Gümüş suyu bütün yüzeylere nüfuz edilerek bakterilerden kurtulmak için kullanılabilir. Ciddi hasarı olmayan yaraların oldukça etkili bir şekilde eski haline dönmesine yardımcı olur. Gümüş suyunun Romatoid artrit (RA) yani Eklem romatizması rahatsızlığına iyi geldiği bilinmektedir. Aynı zamanda prostat gibi rahatsızlıklarda etkili olduğu bilinmektedir.

 

Altın Suyu Nedir?

Kolloidal altın suyu bir antioksidandır. Fagosit, beden içerisindeki bilinmeyen organizma ve maddeleri hazmederek silebilen biyolojik maddelere verilen genel kavramdır. Bu maddelerin yok etme biçimine fagositoz ismi verilmektedir. Kolloidal altın suyu ise fagositleri uyarır ve akıllı düzenleyici olarak hareket eder.


Web Sayfamızı ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilir ve aynı zamanda sizde bu faydalı ve etkili ürünlerden en uygun fiyata satın alarak yararlanabilirsiniz.

Verification: 210d02c64d0d1f35