Gizlilik ve Kullanım Şartları

 Mağazamızda verilen tüm servisler Pirömer Mah. Üçgöz Cad. Türkay İşhanı Kat:2 No:18 Ereğli/KONYA adresinde Nano Silver Gold firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir. 

 

Firmamız, farklı sebeplerle size ait olan verileri toplayabilir. Aşağıda, bulunan bireysel bilgilerin neden toplandığı, bu bilgilerin nasıl ve ne şekilde muhafaza edildiği belirtilmiştir. 

 

Üyelik veya Mağazamız üzerindeki birden fazla olan bilgilerin, anketlerin doldurulması yoluyla kullanıcıların kendilerine ait olan bireysel bilgileri (ad-soyad, mağaza/firma bilgileri, gsm/fax numarası, ev/işletme adresi veya e-posta adresleri gibi) Mağazamız tarafından prosedürler gereği toplanmaktadır. 

 

Firmamız bazı özel günlerde veya dönemlerde kullanıcılarına ve sayfamıza üye olmuş kişilere indirim bilgileri, kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri almak istemesi veya istememesi söz konusu ise yapmak istediği bütün seçenekleri üye olma aşamasında yapabilir, kullanıcı eğer isterse; daha sonra üye girişi yaparak hesap bilgileri bölümünden bu seçeneği değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir. 

 

Mağazamız üzerinden veya eposta ile gerçekleştirilen tamamlanma sürecinde, kullanıcılarımız tarafından mağazamıza dijital ortamdan gönderilen kişisel bilgiler, kullanıcılarımızla yaptığımız "Kullanıcı Sözleşmesi" ile belirlenen farklı nedenler ve bu kapsam dışarısında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

 

 

Firmamız, Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, istek de bulunan bilgileri kendisi veya tanıdığı/ortağı/iş birliği yaptığı kişi tarafından direkt olarak pazarlama veya farklı nedenlerden dolayı kullanabilir. Kişiye ait olan bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir. Firmamız tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Mağazamız üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; Firmamız ve iş birliği içinde olduğu kişiler tarafından, "Üyelik Sözleşmesi" ile belirlenen farklı nedenler ve bu kapsam dışarısında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Ayrıca üyelerimizin kimliği ortaya çıkarılmadan birden fazla farklı istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

 

Firmamız, gizli bilgileri büyük bir titizlik ve özenle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak görmeyi ve gizliliğin korunabilmesi ve devamlılığı, gizli bilginin bütününü veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye paylaşılmasını engellemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

 

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

 

Firmamız, sayfamızdan alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini öncelikli olarak en baş planda bulundurmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

 

 

İşlemler sürecine giriş yaptığınızda güvenli bir siteye üye olduğunuzu anlamak için dikkatli olmanız gereken iki seçenek vardır. Bunlardan biri arama motorunuzun yani tarayıcınızın en alt kısmında bulunan bir anahtar ya da kilit sembolüdür. Bu güvenli bir web sayfasında olduğunuzu işaret eder ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satın alma veya satış yapma işlemleri içerisine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Satın alma işlemleri sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler web sayfamızdan bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) sertifikası ile kilitlenip sorgulanmak üzere bağlantısı olan bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan gösterilmediğinden ve kayıt edilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgilere ulaşması önlenmiş olur.

 

Çevrimiçi olarak kredi kartı ile verilen hizmetlerin/ürünlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin muhafaza edilmesi firmamız tarafından Kredi Kartları Dolandırıcılığına karşı takip edilmektedir. Bu nedenle, internet sayfamızdan ilk kez siparişte bulunan kullanıcıların siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına ulaşabilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin gerçekliği doğrulanması zorunludur. Bu verilerin kontrol edilmesi için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile iletişim kurulmaktadır.

Üye olma aşamasında girdiğiniz tüm bilgilere yalnızca siz ulaşabilir ve siz değişiklik yapabilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli bir şekilde koruduğunuz sürece başka kişilerin sizinle ilgili bilgileri ele geçirmesi ve bu bilgiler üzerinde değişiklik yapması mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

  

 

İSTİSNAİ HALLER

Alt kısımda bulunan sınırlı kurallar içerisinde Firmamız, "Gizlilik Politikası" yönetimi içerisinde olmayan kullanıcılara ait olan kişisel bilgileri üçüncü kişilere tavzih edebilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

1.Kanun, Kanun Yönetiminde Kararname, Yönetmelik vb. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve devam etmekte olan anayasa kurallarının getirdiği kesin uyarılara uymak;

2.Mağazamızın kullanıcılarla akdettiği "Üyelik Sözleşmesi"'nin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla;

3.Yönetici idari ve adli yetkisi olan kişi tarafından usulüne göre devam eden bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü sebebiyle kullanıcılarla ilgili bilgi istenilmesi;

4.Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini muhafaza etmek için bilgi vermenin zorunlu olduğu hallerdir. 

Verification: 210d02c64d0d1f35